Letní výtvarná škola AMAZONIE IV.- TVOŘÍME SPOLU

Tento čtyřdenní pobyt naplněný tvorbou od rána až do večera je určen dětem, které již AMAZONII zažily. Nabízí možnost jak společně prožít ještě větší a hlubší intenzitu výtvarné tvorby, radost z nových možností, dozvědět se víc o všem, co nabízí umění a strávit společné chvíle. Zároveň je určen rodičům, kteří by se svými dětmi chtěli tuto cestu výtvarného tvoření prožít a účastnit se jí. Stát se na chvíli svobodnými umělci. Nejde o talent, co umím a neumím. Jde o to být spolu, stát se tichými pozorovateli a nechat se vést. 

Organizační pokyny:

- čtvrtek 18.8. 2022

- příjezd do Hedče do penzionu Chalupa u pramene vlastní dopravou. 17.00 hod. - zahájení večeří a společné uvítání, ubytování, vycházka k místnímu klášteru a pozorování večerní krajiny, kreslíme 

- pátek 19.8. 2022

-snídaně-výtvarná tvorba-mistři v plenéru, malujeme krajinu-oběd-výtvarná tvorba-krása místního kláštera-kresby architektury-večeře-výtvarná akce- malování světlem " Tajemství klášterních oken"

- sobota 20.8. 2022

-snídaně-výtvarná tvorba- portrét místního zvířete-oběd-výtvarná tvorba-batikujeme plátna barvami krajiny-večeře-výtvarná akce-"Lesní chrám"

- neděle 21.8. 2022

-snídaně-výtvarná tvorba-dokončení rozpracovaných děl-oběd-instalace výstavy prací-15.00 vernisáž a rozloučení s rodiči,

odjezd vlastní dopravou (rodiče si děti vyzvednou)